Szkolenia International Veterinary Training Szkolenia International Veterinary Training

iVet International Veterinary Training

Jesteśmy firmą szkoleniową utworzoną w 2022 roku. Doświadczenie w organizacji szkoleń, zbieraliśmy przez kilkanaście lat. Pierwsze zorganizowane szkolenia jeszcze za czasów studenckich, były wydarzeniami non-profit, dla studentów … tych … którym wykładów i wiedzy na studiach było mało. Zdobywanie wiedzy z różnych dziedzin, dawało nam niesamowitą motywację do działania i na swój sposób uzależniało😉 powstawały przyjaźnie, grupy pasjonatów 😊 … jak układanie puzzli … wszystko łączyło się w całość.

Szkolenia i warsztaty organizowane przez zespół iVet International Veterinary Training to skuteczny sposób na podniesienie jakości świadczonych usług w zakładach leczniczych, poprzez zwiększenie wiedzy, oraz umiejętności lekarzy weterynarii i techników. Wykwalifikowany zespół zapewnia praktykom pozostanie konkurencyjnym na rynku. Organizujemy szkolenia ciekawe, intensywne i pełne najnowszej wiedzy, podanej w jak najbardziej przystępny sposób.

Oferujemy szkolenia teoretyczne z pracą własną ‘case studies’ oraz warsztaty prowadzone w małych grupach, umożliwiających bezpośredni kontakt z prowadzącym oraz kameralną atmosferę. Wspólna praca i wymiana doświadczeń to najefektywniejszy sposób nauki 😉

 Education is the most powerful weapon which you can use to change the world”

AKTUALNE SZKOLENIA

szkolenia_baner

Kontakt

E-mail: szkolenia@i-vet.pl

ul. Bażantów 6C
40-668 Katowice
Wejście od strony ul. Arkadiusza Puchały


Polityka Prywatności i-Vet.pl i Polityka Cookies

Regulamin uczestnictwa w szkoleniach International Veterinary Training iVet Sp. z o.o.